Ústenka NTF s filtrem - Pack 10 kusů

DOPORUČUJEME

Běžná cena: 2 066 Kč

Vaše cena:
412 Kč

Bez 21% DPH

Dostupnost: Skladem 24995 ks

Nelze objednat, ceny a slevy až po přihlášení

Popis produktu

AKCE !!! - SLEVA 80% - VÝPRODEJ skladových zásob určených pro nemocnice Ústenka slouží , v… Více

Objednací číslo: PRNLTX UST88

Popis produktu

AKCE !!! - SLEVA 80% - VÝPRODEJ skladových zásob určených pro nemocnice

Ústenka slouží , v případě řádného utěsnění na obličeji, jako respirátor s filtrem třídy FFP2 a zároveň jako ochranná maska s absorpčním filtrem, virem kontaminovaných kapének. Výrobek má mnohonásobně opakované použití.

Ústenku můžete opakovaně, šetrně vyprat a vydezinfikovat . Doporučujeme používat prací vak, aby se Vám nezamotaly tkanice. Použité materiály snesou teplotu vroucí prací vody až 95st C.
Ústenka odolává většině chemikálií, proto můžeme prát při nižších teplotách a do prací vody tak aplikujeme běžné dezinfekční přípravky používané v nemocničních prádelnách.
Šetrným praním - vyvářkou lze dosáhnout až 50 pracích cyklů. Užitný pořizovací náklad na jedno použití se Vám tím 50x sníží, oproti jednorázové roušce, kterou byste měli cca po dvou hodinách nošení vyhodit.
Budete-li chtít ústenku vyžehlit, žehlička nesmí mít vyšší teplotu než 110 st C. Při vysoké teplotě se Vám ústenka spálí a možná i na žehličku připeče. Produkt je složen z několika druhů materiálů, které nesnášejí vysoké teploty. Pro použité materiály polypropylen, polyester a polyamid doporučujeme dodržovat prací a žehlící symboly, které najdete v NÁVODU

Příslušenství

Dotaz k produktu

Podobné zboží